top of page
Gökdelenler

WORLD VACATION RENTAL MANAGEMENT  

  14 COUNTRY 

26 CITIES

    52 ACENTA 

482.jpg

A FIRST IN TURKEY 

Yatırımcı (E2) vizesi Amerika’da iş yapmak isteyenler arasında en popüler vize çeşitlerinden birisidir. E2 vizesi, yani uluslararası anlaşma yatırımcı vizesi, özellikle yatırımcının Amerika’da iş sahibi olması demektir. Birçok ülkedeki yatırımcı vizelerinin aksine, E2 yatırımcı vizesinde şirkette/işletmede Amerikan vatandaşlarının herhangi bir oranda hisseye sahip olma zorunluluğu yoktur.

Amerika Birleşik Devletleri ile arasında geçerli bir ticari anlaşma bulunan ülkelerin vatandaşlarının başvurabildiği E-2 yatırımcı vizesi, Amerika’da yatırım yapmak isteyen yatırımcıların yeterli sermayeye sahiplerse alabildikleri bir vizedir. ABD ile Türkiye arasında karşılıklı bir yatırım anlaşması bulunduğu için Türk yatırımcılar E-2 yatırımcı vizesi alabilmede çok önemli bir kritere sahiptir.

INTERNATIONAL

HOLIDAY RENTAL MANAGEMENT

14 Countries, 26 Cities and 52 Agencies

 Wouldn't you like to earn a steady income from your home in Turkey? Moreover, ReyMorris Assurance and Foreign Exchange Earnings…

We bring together thousands of guests from Europe, America, Far East and Asian Countries.

We have a very successful and very reliable network, 100% customer satisfaction, High Income Guarantee for Homeowners and 52 highly respected Agencies in 26 Cities in 14 Countries All Over the World.

ReyMorris Gayrimenkul introduces you to a magnificent system. World Vacation Rental Management.

If you have a house for rent, call our Franchise Offices and Consultants without wasting any time.

You will be VERY HAPPY to meet us.

İstanbul'un Tarihi Evleri

Contact us

Thank you for submitting!

bottom of page